İzmir İlçeleri İLAN VER

Mature Sevenlere Yeni Olgun Escort Bayan BAHAR

  • Listelenen: 26 Temmuz 2018 20:11

Onlarla tanışan, zaman geçiren ve istediklerinizi alanlardan bazılarının sözleri direkt olarak budur. Hayatta en çok istediğiniz, size en iyi gelen şeyi veren insan elbetteki en kıymetlisi olmak zorunda diyen birisine cevabınız herhalde doğru söylüyorsun olacaktır. Kızlara yapılmış bambaşka bir bakış açısı da değildir bu elbette, çünkü zaten her tanışan er kişinin söylediği net olarak bu olmasa da ona tekabül etmektedir. Hiç yaşamadıklarını yaşattığını söylüyorsa, bundan daha iyisi olabilir mi bilmiyorum diyebiliyorsa, o halde bu durumdan rahatlıkla baştaki cümleleri de çıkartmak gerekebilir. Sizin için o cümlelerin nasıl şekilleneceği konusunda herhangi bir fikriniz var mı? Şuanda olmayabilir ve bunu da gayet normal karşılamak gerekir.

Çünkü bu kadınların yanında olmak demek fikirlerinizin de yüz kat daha olumlu olmasına mahal vermek demektir. Ne kadar olumlu giderseniz gidin, bilin ki kat be kat üstüne sahip olmak zorundasınız. Moralinizin tavan noktasını siz bile bilmediğinizi fark edecek, mutluluk seviyesinin bu kadar yukarılarda da olabildiği konusunda ilk defa derinlemesine bir tecrübe kazanacaksınız. Başka denizlere yelken açıp yeni yerler keşfetmenin heyecanını yaşarken, sanki buralara daha önce onlarca kez gelmiş gibi tecrübeli, sakin ve de iş bilir bir halde de olacaksınız.

Ne demişti arkadaşımızın biri? Hayattaki en değerli şey gibi görmeye başlıyorsun diyordu. İşte tam da budur bizim anlatmak istediğimiz ve deminden beri sizlere sözcüklerle söylediğimiz. En iyisini yaşatıyorlar ve ondan dolayı da her yönden değer kazanıyorlar. Bunun da çok normal olması gerekmiyor mu? Nasıl ki normalde alışveriş yaptığınız yerler size ne kadar iyi hizmet sunarsa bu kadar çeşitli olan market sektöründe dahi sürekli aynı yere gitmeye başlıyorsunuz. İşte burada da hizmetin üzerine bir de yoğun bir duygu, heyecan ve adrenalin patlamasını koysanıza. O zaman her şey daha da yukarıdan bakılır bir hal alıyor ve net görünmesine, size de neler verdiğini ayrıntılı bir şekilde göstermeye çalışıyor.

Cinsel ilişki esnasında konu mankeni gibi duran bir kadın erkek için hiç de zevk verici obje olmaz. Kendisinden daha hırslı ve tutkulu bir kadını sadece yatakta isteyen erkek, bunun için de çoğu zaman hiç doymaz ve farklı bir şeyler aramak zorunda kalır. İnanılmaz bir çelişkinin olduğu bu düzende gündelik hayatta daha pasif bir kadın istenirken yatakta, seks anlarında tam tersine yırtıcı ve istediğini alan bir kadının isteği erkeği adeta kör eder.

Listing ID: 2485b5a00d860a3a

  

Report problem

Processing your request, Please wait....