İzmir İlçeleri İLAN VER

Yatak Tecrübelerini Paylaşan OKŞAN

  • Listelenen: 6 Eylül 2018 22:55

Merhaba, ben Okşan. 20 yaşıma yeni girdim. Nefesinizi kesmeye yetecek olan beden ölçülerim 84-62-89. Boyum 1,63 ve 58 kiloyum. Yeşil gözlerim ve hareketli yaşam tarzımla sizleri hayatıma çekmeyi bekliyorum. Bana hakim olabilecek, peşimden sürüklemek zorunda kalmayacağım peşinde koşacağım bir erkek istiyorum.

Bitmek bilmeyen enerjim ve hınzırlığım yüzünden dizginlenme ihtiyacı duyuyorum Elbette, başarabilirseniz! Bu yapımı kendi enerjisiyle harmanlamayı başarabilecek bir erkek varsa mutlaka bana ulaşsın. Genç ve durmak bilmeyen erkekler tercihimdir.

Neredeyse 2 aydır bayan partner sıfatıyla centilmen beylere dost oluyorum. Seks konusunda yaşıma göre oldukça bilgiliyim, denebilir. Yurt dışına çıktığım bir yıllık süreç bana bu konuda inanılmaz şeyler kattı. Yerli hatunlarda karşınıza çıkamayacak numaralar bende saklı! Sizlerle bilgilerimi paylaşmak ve yatak tecrübelerimi genç dinamik erkeklerle katlamak için sabırsızlanıyorum. İstediğiniz şekilde sürekli fazlasını isteyen bir kadına yetebilecek misiniz? Kendinize güveniniz varsa bir telefon uzağınızdayım, bekliyorum! Sizinle bir olmak için sabırsızlandığımı ve ortam seçmediğimi hatırlatmak isterim. Sevgiyle kalın.

Listing ID: 4665b91389637443

  

Report problem

Processing your request, Please wait....